KARRIER LEHETŐSÉG

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás lendületes csapatának tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk. Csapatunk bővülésére keresünk
KECSKEMÉTI Irodánkba:

munka-tűzvédelmi munkatársat

 Főbb feladatok, munkák:

·         a cég partnereinél a munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos szaktevékenységek ellátása, szervezése, koordinálása

·         szabályzatok készítése, felülvizsgálata, szemlék elvégzése, balesetek kivizsgálása, tanácsadás, jogszabály ismeret naprakészen tartása

·         munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások lebonyolítása

·         meglévő partnerekkel való kapcsolattartás

·         esetleges potenciális új partnerek felkutatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         középfokú munkavédelmi technikusi végzettség és/vagy

·         középfokú tűzvédelmi előadói végzettség

·         magas, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)

·         jó kapcsolattartási és tárgyalási készség

·         problémamegoldó képesség

·         rugalmasság

·         önállóság

·         B kategóriás jogosítvány

·         Határozott kiállás

·         Stressztűrő képesség, terhelhetőség

előnyt jelent:

·         szakterületen szerzett legalább 1 éves tapasztalat

·         felsőfokú munkavédelmi vagy/és tűzvédelmi végzettség

·         saját gépjármű

·         tartós munkanélküliségi viszony fennállása

Amit kínálunk:

·         fiatalos, eredmény orientált csapat

·         alkalmazotti jogviszony

·         magas szintű szakmai fejlődés lehetősége

·         változatos feladatok

·         csapatmunka

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési bérigény megjelölésével: Céges email címünkön vagy telefonon Rácz Gábor ügyvezetőnél a +36/20-537-6210-es telefonszámon.

Állás, karrier lehetőség Kecskemét

Bővebben